Распоред дана индивидуалних отворених врата

Преподневни термини

Редни број Име и презиме наставника Дан Време Час
1. Ружица Голубовић
(учитељица 1-1)
понедељак 11:40 – 12:25 4. час
2. Гроздана Димовић
(учитељица 1-2)
среда 12:30 – 13:15 5. час
3. Ана Ђуричић
(учитељица 2-1)
петак 13:30 – 14:15 6. час
4. Габријела Гаврић
(учитељица 2-2)
понедељак 13:30 – 14:15 6. час
5. Једренка Пришуњак
(учитељица 3-1)
понедељак 09:40 – 10:25 2. час
6. Милунка Јовић
(учитељица 3-2)
уторак 13:15 – 14:00 6. час
7. Оливера Тодоровић
(учитељица 4-1)
четвртак 10:50 – 11:35 3. час
8. Невена Крстић
(учитељица 4-2)
уторак 12:30 – 13:15 5. час
9. Нада Трајковић
(наставник географије)
среда 09:40 – 10:25 2. час
10. Даниела Самарџија
(наставник физике)
уторак 12:30 – 13:15 5. час
11. Тијана Вранић
(наставник српског језика)
уторак 12:30 – 13:15 5. час
12. Бранкица Димић
(наставник технике и технологије)
понедељак 10:50 – 11:35 3. час
13. Славица Дамјановић
(наставник енглеског језика)
среда 09:40 – 10:25 2. час
14. Мирјана Георгијев
(наставник биологије)
среда 10:50 – 11:35 3. час
15. Биљана Јаблановић
(наставник музичке културе)
понедељак 09:40 – 10:25 2. час
16. Милан Тимотијевић
(наставник историје)
четвртак 10:50 – 11:35 3. час
17. Слободан Петковић
(вероучитељ)
четвртак 10:50 – 11:35 3. час
18. Јелена Игњатовић-Живић
(наставник српског језика)
петак 10:25 – 11:25 3. час
19. Светлана Стојевић
(наставник енглеског језика)
уторак 11:40 – 12:25 4. час
20. Весна Илић
(наставник физичког васпитања)
среда 15:10 – 15:55 8. час
21. Милош Бошковић
(наставник физичког васпитања)
среда 10:50 - 11:35 3. час
22. Никола Чубрић
(наставник технике и технологије)
четвртак 09:40 – 10:25 2. час
23. Ана Живковић
(наставник ликовне културе)
понедељак 10:50 – 11:35 3. час
24. Зорица Радека
(наставник немачког језика)
среда 13:30 – 14:15 6. час
25. Ана Ђукић
(наставник хемије)
петак 10:50 – 11:35 3. час
26. Марија Шавија
(наставник математике)
среда 10:30 – 11:30 3. час
27. Светлана Медаковић
(наставник математике)
петак 12:30 – 13:15 5. час
28. Сања Сарић
(наставник српског језика)
понедељак 09:40 – 10:25 2. час
29. Татјана Константинидис
(наставник информатике)
четвртак 12:30 – 13:15 5. час

Поподневни термини

Прве непарне недеље у месецу:
Од 09. маја до 13. маја 2022. године (33. наставна недеља)
Од 06. јуна до 10. јуна 2022. године (37. наставна недеља)

Редни број Име и презиме наставника Дан Време Час
1. Ружица Голубовић
(учитељица 1-1)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
2. Гроздана Димовић
(учитељица 1-2)
четвртак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
3. Ана Ђуричић
(учитељица 2-1)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
4. Габријела Гаврић
(учитељица 2-2)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
5. Једренка Пришуњак
(учитељица 3-1)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
6. Милунка Јовић
(учитељица 3-2)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
7. Оливера Тодоровић
(учитељица 4-1)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
8. Невена Крстић
(учитељица 4-2)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
9. Нада Трајковић
(наставник географије)
уторак 16:15-17:15 Прва непарна недеља у месецу
10. Даниела Самарџија
(наставник физике)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
11. Тијана Вранић
(наставник српског језика)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
12. Бранкица Димић
(наставник технике и технологије)
среда 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
13. Славица Дамјановић
(наставник енглеског језика)
уторак 16:15-17:15 Прва непарна недеља у месецу
14. Мирјана Георгијев
(наставник биологије)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
15. Биљана Јаблановић
(наставник музичке културе)
четвртак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
16. Милан Тимотијевић
(наставник историје)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
17. Слободан Петковић
(вероучитељ)
четвртак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
18. Јелена Игњатовић-Живић
(наставник српског језика)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
19. Светлана Стојевић
(наставник енглеског језика)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
20. Весна Илић
(наставник физичког васпитања)
среда 16:45-17:30 Прва непарна недеља у месецу
21. Никола Чубрић
(наставник технике и технологије)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
22. Ана Живковић
(наставник ликовне културе)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
23. Јелена Милутиновић
(наставник немачког језика)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
24. Ана Ђукић
(наставник хемије)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
25. Марија Шавија
(наставник математике)
уторак <16:00-17:00/td> Прва непарна недеља у месецу
26. Светлана Медаковић
(наставник математике)
петак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
27. Сања Сарић
(наставник српског језика)
понедељак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу
28. Татјана Константинидис
(наставник информатике)
уторак 16:00-17:00 Прва непарна недеља у месецу

Преузмите распоред у pdf формату →

Име и презиме наставника Наставни предмет Мејл адреса Термин
Јелена Игњатовић Живић Српски језик и књижевност ielena0575@gmail.com петак 10:50-11:50
Сања Сарић Српски језик и књижевност
Грађанско васпитање
sarasanjic@gmail.com Понедељак 9-10
Понедељак 10-11
Тијана Вранић Српски језик и књижевност tijana.z.vranic@gmail.com уторак 12:30-13:15
Светлана Медаковић Математика medakovicsvetlana@gmail.com уторак 10:50 до 11:35
Марија Шавија Maтематика marijasa2022@gmail.com Среда 10:30 – 11:30
Соња Тољић Математика
Информатика
sonjatoljic@gmail.com уторак 13:00 – 14:00
Славица Дамјановић Енглески језик damjanovic.slavica67@gmail.com Понедељак 18-19 часова
Светлана Стојевић Енглески језик sycamoresun@gmail.com Уторак, 11.40 - 12.25
Јелена Милутиновић Немачки језик jelena74milutinovic@gmail.com среда 10:30-11:30
Ана Ђукић Хемија hemijadis@gmail.com Петак 10:30 – 11:30
Мирјана Георгијев Биологија mira.biologija@yahoo.com Среда од 10:30 до 11:30
Нада Трајковић Географија geografija.dis@gmail.com Среда: 9:40-10:40
Милан Тимотијевић Историја milan.timotijevic271@gmail.com Уторак: 10.30-11.30
Бранкица Димић Техника и технологија brankicadimic69@gmail.com Понедељак 10:25-11:25
Никола Чубрић Техника и технологија nikola.cubric96@gmail.com Понедељак 10:25-11:25
Весна Илић Физичко васпитање vesna.fizicko@gmail.com Среда од 9:40 до 10:25 часова
Даниела Самарџија Физика samardzijadaniela@gmail.com Петак од 9 до 10 часова
Биљана Јаблановић Музичка култура biljanajnrgmail.com понедељак 9:40-10:40 часова
Ана Живковић Ликовна култура likovnodis@gmail.com Понедељак 11:40 до 12:40 часова
Татјана Галић, директор direktordis8@gmail.com среда од 13 до 14 часова