ОШ ,,ВЛАДИСЛАВ   ПЕТКОВИЋ  ДИС”

СУБОТА , 26. мај  2018. год.

8.30 ч.  –  12.00 ч.

,,ДАН  ЗА  ИГРУ  И  ДРУЖЕЊЕ”

ХУМАНИТАРНИ    СПОРТСКИ   ТУРНИР

ЗА  МАШУ  АРТИКО!

Играћемо фудбал, одбојку, стони тенис, баскет ,, 3 на 3”, прелазићемо полигон препрека ….

Котизација за учешће на турниру је донација  искључиво путем признанице на рачун породице Маше  Артико.

Новац уплаћен за котизацију је  намењен   за лечење Маше Артико.

Екипе и појединци се могу пријавити наставнику Милошу Бошковићу и  учитељици Габријели Гаврић сваког радног дана од 9 до 20 ч. у школи. Приликом пријаве је неопходно донети уплаћену признаницу котизације.

Пријава екипа ће трајати до четвртка , 25.5. 2018. год.

Новац се уплаћује на рачун број : 265-0000005179553-69

Сврха уплате : за Машу Артико

Прималац: Светлана Марковић ( мајка девојчице)

Браће  Срнић бр.23б, 11000 Београд

Нека Ваша признаница буде улазница за Дан игре за нашу другарицу Машу

ПРОПОЗИЦИЈЕ   ТУРНИРА

• Екипе могу бити састављене од деце и родитеља, ученика једног одељења, ученика једног разреда, наставника, запослених у школи, становника нашег насеља.
  • Једно одељење може имати више екипа у једном или више спортова/ активности.
  • Максималан број такмичара у једној екипи за:
  • ПОЛИГОН ПРЕПРЕКА ( млађи разреди) – 10 играча
  • ФУДБАЛ – 5 +1 играча
  • ОДБОЈКА – 6 играча
  • БАСКЕТ ,, 3 на 3” – 3 играча
  • СТОНИ ТЕНИС – 1 или 2 играча
  • Екипе се окупљају у суботу, 26.5.2018. год. у 8h  на спортским теренима код фискултурне сале школе.
  • Турнир почиње у 8h 30min.

На основу броја пријављених екипа направиће с детаљан распоред турнира који ће бити истакнут на сајту школе у петак, 25.5.2018. год.

За све додатне информације можете се обратити наставницима Весни Илић Божовић,  Милошу  Бошковићу и Габријели  Гаврић.