Субота и недеља, 19. и 20.3.2022. године су обележени сјајним успесима ученика наше школе.

Књижевна олимпијада - градско

На градском такмичењу - Књижевна олимпијада, ученик 8. разреда Лазар Весић је освојио треће место а ученица Ђурђија Стакић из одељења 7/2 прво место. Ђурђија ће, уз подршку наставнице Тијане Вранић, представљати нашу школу на републичком такмичењу.

Све честитке за наше ученике и њихове наставнике, Јелену Игњатовић - Живић и Тијану Вранић.

Општинско такмичење из историје

Општинско такмичење из историје је такође било успешно за наше матуранте. Анђелија Младеновић је освојила друго место а Елена Петровић треће место. Наставник историје Милан Тимотијевић ће имати част и задовољство да помогне Анђелији и Елени да обезбеде што бољи пласман на наредном нивоу такмичења.

Хвала такмичарима и њиховим наставницима!