Сајам образовања, који је реализован 20.4.2022. године у просторијима Београдске академије пословних и уметничких струковних студија а у организацији и под покровитељством Градске општине Звездара, је посетио 21 ученик осмог разреда у пратњи наставника историје и педагога школе.

Наши ученици су обишли све штандове средњих школа и на њима видели само део онога што те средње школе нуде својим ученицима као део наставног плана и програма, практичне наставе и ваннаставних активности. Разговарали су са професорима и ученицима и од њих добили много занимљивих и важних информација као и рекламне флајере како би све оно што су видели и чули пренели друговима из својих одељења који нису били на Сајму образовања на наредним часовима одељењског старешине.