У оквиру обележавања Дечје недеље, Пријатељи деце Звездаре су организовали ликовни конкурс на тему “ Имам право да …". Ученици наше школе су учествовали на конкурсу и на маштовит начин одговорили на задату тему. Мале уметнике је препознао и жири, те је тако наградио млађе првом наградом за пет најуспешнијих цртежа. То су: Лана Калавер 2/2, Невена Петковић 2/2, Анастасија Милијановић 4/1, Наташа Саламадија 4/1 и Теодора Калавер 4/1. Изузетно успешан је био и Вук Радојичић 5/2, са освојеном другом наградом на истоименом конкурсу.

Лана Калавер је добила другу награду и на Градском ликовном конкурсу поводом Дечје недеље, у организацији Пријатеља деце Београда.

Све честитке и похвале ђацима, као и учитељицама Гроздани Димовић, Једренки Пришуњак и наставници ликовне културе Ани Живковић.

Негујте таленат и нижите и убудуће ваше сјајне успехе!