И даље у самом врху!

Дана 28.4.2023. године, наш мали инструментални састав је освојио прво место на градском такмичењу. Наши уметници: Анастасија Отовић, Огњен Ђокић, Ана Богдановић, Лена Младеновић, Јања Атанасковић, Катарина Гостојић, Тамара Петковић, Кристина Спасић, Сара Сокола и Викторија Гусева, са наставницом Биљаном Јаблановић, представљаће нашу школу на републичком такмичењу које ће се одржати у Сремским Карловцима.

Истог дана, ученици 4. разреда: Теодор Глигоријевић, Ана Митровић, Марта Петровић, Јована Радивојевић, Давид Матић, Бранко Продановић, Страхиња Дрљан и Алекс Васић, уз подршку учитељице Милунке Јовић, освојили су сребрну медаљу на такмичењу у игри „Између две ватре“ које је одржано у оквиру манифестације „Караван радости и пријатељства“ на теренима СЦ „Олимп“.

Уз огроман осећај поноса, пружамо вам подршку и желимо успех у даљим такмичењима.