Првог дана јуна прославили смо Дан школе и закључили недељу Дисовог пролећа централном приредбом. Актив наставника српског језика и књижевности и наставник музичке културе учествовали су у осмишљавању и изведби програма. Госте, међу којима су биле и драге бивше колеге и представници из општине, дочекала је песма чији је текст и музику написао, компоновао и отпевао Стефан Константин Стевановић, ученик седмог три. Директорка је поздравила присутне. Потом је изведена представа ,,Ex YU", коју су врло професионално извели ученици од петог до осмог разреда. Заиста смо уживали у њиховом умећу. Похваљујемо и тонце-шестаке. Хор и оркестар су оплеменили приредбу, а потом је директорка похвалила и наградила све ученике који су својим радом и наградама много учинили и за промоцију наше школе.

Погледајте фотографије са свечаности и уверите се и сами да је атмосфера тог дана била фантастична.