У дворишту наше школе 22. септембра 2023. године одржан је јесењи крос РТС-а. Учествовали су бројни ученици млађих и старијих разреда а и предшколци.

Трку је завршило 180 учесника од чега 110 дечака и 70 девојчица. Дан је био идеалан за спортске активности и деца су била посебно мотивисана и у пуном фер и спортском расположењу.

У организацији су учествовали учитељи и наставници наше школе.

Ентузијазам учесника се осећао већ у првим минутама кроса који је почео у 10 сати ујутру. Предшколци су трчали 100 метара, а остали ученици по старосним категоријама у дужини од 100 до 600 метара, одвојено дечаци и девојчице. Резултати трка су објављени на паноу у холу школе.

Овим путем се захваљујемо свим учесницима као и учитељима и наставницима који су помогли да се ова манифестација успешно одржи и ове године.

Београд, 18. октобар 2023. године
Весна Илић, наставница физичког васпитања