Ученици четвртих разреда наше школе заједно са својим учитељицама Габријелом Гаврић и Аном Ђуричић као и школским педагогом Јасмином Ковачевић реализовали су 3. октобра 2023. радионицу "С децом око света" коју је осмислила и водила школски библиотекар Сања Сарић. Развијање љубави према књигама и књижевном стваралаштву, навике читања и коришћења библиотеке били су превасходни циљеви ове радионице на којој су деца читајући и презентујући одређене делове књиге "С децом око света", Тање Родић уживала у сазнањима која су стекла, али и у решавању квизова, анаграма и осмосмерки. Остало је обећање да ћемо све те земље једном посетити, а неке од новооткривених дечјих игара одмах код куће испробати. Сви заједно с радошћу чекамо следећи сусрет!

П.С. Наравно, повешћемо на пут и Зеку који воли библиотеку <3